Alfa Romeo 4C: italská kráska

alfa_romeo_4C_2

 

 

 

 

 

 

 

Alfa Romeo 4C se představila na probíhajícím autosalonu v Ženevě. Pod kapotou najdeme uprostřed uložený benzinový čtyřválec 1750 Turbo. Který najdeme u modelu Giulietta Quadrifoglio Verde. Motor byl přepracován a nabídne výkon 177 kw(240 koní). Zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy a maximální rychlost je vyšší než 250 km/h. Hmotnost automobilu je 895 kg

Přenos síly na zadní kola zajistí dvouspojková převodovka Alfa TCT. Vůz dostal systém Alfa DNA s volbou jízdních režimů (Dynamic, Normal , All Weather , Race ).

Uvnitř najdeme karbonová vlákna s karbonu je taky celá karoserie. Pedály jsou hliníkové a přístrojový panel je tvořen digitální obrazovkou.

Alfa na vývoji spolupracovala s Maserati a automobil se bude dokonce vyrábět u Maserati v Modeně. Cena pro Evropu je stanovena na 60 000 Eur.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>